O nás

Recruitment International je medzinárodná, pôvodom britská spoločnosť, ktorá už takmer 30 rokov poskytuje poradenstvo v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. V súčasnosti pôsobíme v ôsmich krajinách strednej a východnej Európy prostredníctvom samostatných pobočiek, ktoré spolu aktívne spolupracujú a zdieľajú informácie potrebné pre čo najlepšie poskytovanie služieb našim klientom. Od roku 1990 R.I. Consultancy Services aktívne pôsobí na Slovenskom trhu, pričom samostatná kancelária bola otvorená v Bratislave v roku 2000.

Našou filozofiou je poskytovať profesionálny servis riadený efektívnosťou lokálnym, regionálnym a nadnárodným spoločnostiam s dôrazom na najvyššiu kvalitu služieb.

Naším cieľom je vytvorenie dlhodobého vzťahu s klientom založenom na vzájomnej dôvere.

Naši konzultanti sú špecializovaní v rámci sektorov, čo nám umožňuje lepšie pochopiť požiadavky klientov a kandidátov, a zároveň flexibilne reagovať na meniace sa prostredie na trhu práce. Každý konzultant je pravidelne školený tréningovou agentúrou – Lander Associates (UK), ktorá sa špecializuje na školenia recruiterov.

Klientom sme schopní ponúknuť nielen efektivitu, ale aj kvalitu a pridanú hodnotu vyplývajúcu z nášho záväzku neustále zvyšovať odbornosť našich ľudí, interaktívne využívať a zdieľať informácie naprieč hospodárskymi odvetviami a zemepisnými hranicami.

 

Naši konzultanti sú špecializovaní v rámci sektorov:

Finance, Banking & Legal

Vyhľadávanie a výber kandidátov špecialistov a manažérov v oblastí financií a práva pre finančné ako aj nefinančné inštitúcie.

Sales, HR & Marketing

Vďaka odborným vedomostiam a znalostiam miestneho trhu zabezpečujeme výber kvalitných zamestnancov pri tvorbe kompletných tímov, a to na pozície obchodných zástupcov a marketingových odborníkov. Špecializujeme sa však najmä na manažérske a top manažérske pozície.

Production & Logistics

Pre našich klientov z oblasti techniky a výroby zastrešujeme výber špecialistov, stredných a top manažérov na pozície v oblasti výroby, logistiky, stavebníctva a techniky.

IT & Telco

Zaoberáme sa výberom pozícií v strednom a vyššom manažmente v rámci softwarového vývoja, infraštruktúry, telekomunikácií a poradenstva pre finančné, výrobné, energetické a hi-tech spoločnosti.