logo

Recruitment

International

Building your company and career is our main goal.

With our know-how, professional approach and passion we shall be your strategic recruitment partner.

Služby

SEARCH & SELECTION

R.I.C.S. poskytuje služby v oblasti vyhľadávania zamestnancov od nižších pozícií až po top manažment v rôznych odvetviach v celej Európe. Naši konzultanti sú odborníkmi vo svojej oblasti a majú dlhoročné skúsenosti s umiestňovaním správnych ľudí na správne miesta.

„Recruitment“ je klasickou formou spolupráce, pri ktorej kombinujeme databázový výber s efektívnou marketingovou stratégiou, ktorá je „šitá na mieru“ konkrétnemu klientovi. V prvej fáze každého projektu je pre nás dôležité získať od klienta všetky informácie, ktoré nám môžu pomôcť rýchlo a efektívne identifikovať najvhodnejších kandidátov.

OUTPLACEMENT

Zachovanie korektného a pozitívneho imidžu firmy pri prepúšťaní zamestnancov Vám umožní služba outplacement. Executive Outplacement je prispôsobený potrebám našich zákazníkov a zameriava sa na stredný a vyšší manažment.

Tento komplexný program pokrýva všetky aspekty od definovania pracovných pozícií, až po úspešne absolvovaný pohovor a vedenie negociácie o podmienkach pracovnej zmluvy.

CONSULTANCY

Ak kľúčovým faktorom úspechu každej spoločnosti sú kvalitní zamestnanci, potom je efektívny nábor a výber prvým dôležitým krokom pri budovaní fungujúceho tímu. Bez správneho procesu a postupu je výberový proces ako „ruleta.“

Táto jedinečná služba poskytuje recruiterom a líniovým manažérom aktuálne informácie a zručnosti a oboznamuje ich s medzinárodne uznávanými osvedčenými postupmi - od plánovania a navrhovania nového náborového procesu až po ponuku práce a úvodný proces.

Naši skúsení konzultanti Vám poskytnú odborné poradenstvo podľa individuálnych potrieb Vašej spoločnosti, či už je to príprava a vedenie pracovného pohovoru alebo návrh a dizajn celého procesu prijímania zamestnancov.